(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

KUNZ ULT універсальне пристосування для розбирання коліс для всіх типів авіаційних коліс

  • KUNZ
  • Виробник:  KUNZ
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  0001

0 грн
   


Опис

Універсальне пристосування для розбирання коліс KUNZ ULT призначене для полегшення розкручування гайок колеса. Кріпиться до масивного підстави і встановлюється на конструкцію з чотирма стійками. Переміщаються паралельно приводні верхні напрямні забезпечують переміщення інструменту по осі х і -y. Гайковерт кріпиться до вузла вала-поглинача реакції і може легко змінювати свою висоту, так як маса цього блоку фактично врівноважена двома важкими балансирами

Максимальний момент обертання гайковерта з електроприводом - 600 Нм (5310 дюйм * фунт, 442 фут * фунт). Він обладнаний підпружиненим кінцевим переходником, для полегшення захоплення гайки, з квадратним отвором розміром 3/4 дюйма. Гайковерт приводиться в дію за допомогою двох кнопок, одна активує «м'який старт» (стадія "насадження", з регульованою швидкістю) і одночасне натискання двох кнопок потрібно для швидкісного розкручування. Швидкість розкручування гайок регулюється - до 100 оборотів / хв.

У пульті управління гайковертом є лампочки для індикації: температури мотора, напруги, що подається на мотор, напруги в системі, активації повороту проти годинникової стрілки, розриву кабелю, справності п'єзоелектричного датчика. Загальні розміри в мм (дюймах), приблизно: 4160 (164) довжина x тисяча триста шістьдесят п'ять (54) ширина x 2850 (112) висота (можливе виготовлення пристрою інших розмірів відповідно до вимог замовника) Приблизний загальна вага: 220 кг (485 фунтів)

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: