(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Монітор артеріального тиску "АВРМ-04" (комплект)

  • Meditech
  • Виробник:  Meditech
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  АВРМ-04

61 755 грн
   


Опис
ABPM-04 - це тихий, компактний і легкий, програмований амбулаторний монітор артеріального тиску. Апарат живиться від 4-х акумуляторів типу АА, заряду яких вистачає для виконання 300 вимірювань. Пристрій може зберігати більше 600 свідчень у внутрішній твердотільної пам'яті протягом необмеженого періоду часу. Алгоритм вимірювання артеріального тиску і інтерпретація результатів Meditech - клінічно перевірені і відповідають всім міжнародним стандартам і вимогам BHS і AAMI. Сучасне програмне забезпечення CardioVision, дозволяє легко і просто провести попередній аналіз і інтерпретацію результатів дослідження на екрані ПК (у вигляді таблиць, гістограм і графіків), що дозволяє кваліфікованому фахівцю дати правильний висновок на предмет наявності у пацієнта артеріальної гіпертензії (гіпотензії) і прояснити загальну добову динаміку артеріального тиску. Добовий моніторинг артеріального тиску є обов'язковою і невід'ємною процедурою в функціональної діагностики, що в сукупності з добовим моніторингом ЕКГ дає практично повну картину про стан серцево-судинної системи пацієнта.
     ABPM-04 автоматично розпізнає розмір манжети, яка приєднується до приладу (стандартні, малі і великі). Апарат також показує заряд акумуляторів, встановлених в прилад. Під час налаштування апарату, можна встановити рівень максимального тиску, до якого АВРМ-04 буде накачувати манжету.
      АВРМ-04 підключається до ПК за коштами USB інтерфейсу, що дозволяє швидко і якісно зчитувати інформацію з приладу, для подальшого аналізу і роздруківки.
Під час моніторингу апарат крім артеріального тиску фіксує також частоту пульсу пацієнта, що дозволяє більш детально оцінити особливості способу життя та фізичного стану обстежуваного. При цьому пацієнт веде звичайний спосіб життя, займаючись повсякденними справами, заповнюючи при цьому щоденник пацієнта (де кожну годину пацієнт відзначає рід фізичної діяльності і психологічний стан на даний момент). При необхідності обстежуваний може відзначати події вручну (запаморочення, болі різного характеру, і т.д.) натискаючи кнопку подій на приладі (час події фіксується, після чого лікар побачить цю подію при розшифровці даних з приладу), також пацієнт може позапланово вимірювати артеріальний тиск (натиснувши відповідну кнопку на приладі), що також відобразиться в звіті який побачить фахівець при зчитуванні даних.
     АВРМ-04 є простим і надійним апаратом європейської якості, що в поєднанні з прийнятною цінної, робить його одним з кращих в своєму класі. Також не варто забувати, що в Україні є сертифікований сервісний центр «Кардіо», який проводить ремонт будь-якої складності, всієї лінійки приладів фірми Meditech (Угорщина). 

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Кисневий концентратор KSOC-10 (10 л)

Кисневий концентратор KSOC-10 (10 л)...

60 000 грн


Насиченість киснем - 93.0 (%) ± 3% / Діапазон - 0-10л / Тиск на виході - 30~70 kPa / Потужність - 750 Вт /
Кисневий концентратор Dynmed-10 Dual (10 л)
-51%

Кисневий концентратор Dynmed-10 Dual (10 л)...

29 700 грн 60 000 грн


Насиченість киснем - 93.0 (%) ± 3% / Діапазон - 1-10 л / Тиск на виході - 50-70 кПа / Потужність - 720 Вт /
Морозильна камера для вакцин DW-86L348

Морозильна камера для вакцин DW-86L348...

249 998 грн


Підписка на новини: