(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Модуль електромагнітного клапана

NEW
  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1021

0 грн
   


Опис

Модуль електромагнітного клапана автоматизує подачу газу до рампи GF42. Тренажер пожежної безпеки GF42 тепер можна вмикати та вимикати натисканням кнопки на одному пульті дистанційного керування. Інструктор має свободу рухів, оскільки він / вона тримає пульт дистанційного керування в руці: це забезпечує безпеку і гнучкість використання GF42 під час вогневих тренувань.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

КОМПЛЕКТ, ЩО ВКЛЮЧАЄ

1 блок модуля електромагнітного клапана та акумулятор на 12 В, 1 зарядний пристрій, 1 провідний пульт дистанційного керування з кнопкою та 1 регулятор тиску газу для використання з газовим балоном та відповідними гнучкими роз'ємами

РОЗМІРИ КОРОБКИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО КЛАПАНУ 550 х 450 х 180 мм

ВАГА БЛОКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ КЛАПАНІВ прибл. 5,7 кг

ДОВЖИНА КАБЕЛЯ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ 6,5 м, відповідає стандарту IEC 331

КАБЕЛЬ, З'ЄДНУЮЧИЙ КОРОБКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ КЛАПАНІВ / ПОЖЕЖНИЙ ТРЕНАЖЕР GF42 Не постачається. Модифікація, яку повинен виконати користувач, планує використовувати оригінальний кабель вашого GF42 (надається інструкція)

ДОВжина Гнучких з'єднувачів 1,20 м між регулятором тиску та блоком електромагнітних клапанів + 5 м між пожежним тренажером GF42 та блоком електромагнітних клапанів


КРАЩЕ УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ

Дротовий пульт дистанційного керування забезпечує велику гнучкість і безпеку під час вправ. Це також дає більшу свободу рухів інструктору, який може бути ближчим до учня. Потім інструктор може керувати миттєвим запуском вогню тренажера, просто натиснувши кнопку, навіть після декількох вправ.

ШВИДКА ВСТАНОВКА

Простий та швидкий у налаштуванні модуль електромагнітного клапана легко та швидко, за кілька секунд, підключається до GF42 та газового балона.

Водонепроникний

Блок керування та пульт дистанційного керування захищені від бризок.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: