(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Мостові огорожі

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000194

2 500 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Відповідно до діючих стандартів облаштування доріг в Україні, на певних їх ділянках (на мостах) повинні бути встановлені бар'єрні і / або перильні огорожі мостів. Адже незалежно від параметрів (висоти, ширини, протяжності і так далі), будь-який міст - це об'єкт підвищеної небезпеки. Щоб мінімізувати ризик травматизації учасників дорожнього руху, він захищається спеціальними металевими конструкціями

За типом такі огорожі бувають бар'єрними і перильних. Бар'єрні служать для підвищення безпеки руху транспортних засобів. Перильні поділяють дорожнє покриття і пішохідну зону, захищаючи як пішоходів, так і водіїв, пасажирів.

Огородження металеві для мостів встановлюють на узбіччях, а також - розділових смугах доріг. Вони бувають односторонніми і двосторонніми. На узбіччях застосовують односторонні конструкції, в тому числі і односторонні обгороджування мостові огородження. З метою поділу смуг руху використовують двосторонні мостові бар'єрні огорожі.

функції огороджень

Вони є одним з найбільш ефективних способів підвищення безпеки дорожнього руху. Чи не огороджений належним чином міст - це небезпечна «лотерея» для водіїв і пішоходів. Огороджувальні конструкції практично повністю виключають падіння механічного транспортного засобу з висоти, зіткнення його з пішоходами або з іншими транспортними засобами (рухомими по зустрічній смузі). В останньому випадку знадобиться установка двосторонніх огорож.

Огородження металеві для мостів виконують такі функції:

  1. маркерная - «відбійники» служать прекрасним орієнтиром в умовах недостатньої видимості: в темну пору доби, в туман, дощ і так далі;
  2. огороджувальна - знижують ймовірність з'їзду транспортного засобу з траси або його виїзду на одну зі смуг зустрічного руху, погашають удар за рахунок власної деформації;
  3. естетична - покращують зовнішній вигляд мосту і проїжджої частини, вносять свою косметичну лепту.

Неможливо здати міст в експлуатацію, якщо він не буде обладнаний спеціальними захисними конструкціями: одно- або двосторонніми бар'єрами, перильних огорож. Тому, їх монтаж є не просто рекомендованим, а ще й обов'язковим. Крім усього іншого, такі конструкції повинні бути якісними і відповідати прийнятим стандартам.

Де замовити сучасні мостові огородження

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент металевих огороджувальних конструкцій. Якщо ви шукаєте бар'єрні «відбійники» або обгороджування мостові огородження для пішоходів, купити їх можна в нашому магазині.

Наші переваги:

  • гнучка цінова політика;
  • для постійних клієнтів - індивідуальні умови співпраці;
  • комплексний підхід до виконання кожного замовлення, незалежно від його обсягу і рівня складності;
  • гарантія якості на товари, їх повну відповідність сучасним нормативам і стандартам;
  • кваліфікована клієнтська підтримка.

Кожен наш постачальник перевірений досвідом і часом. Працюємо тільки з офіційними дилерами. Все це і дає можливість пропонувати вам товари еталонної якості за досить привабливою вартості.

Якщо ви знайшли потрібний товар на нашому сайті, можете оформляти заявку на його придбання. При необхідності менеджер проконсультує вас по питаннях, що цікавлять. У тому випадку, якщо те, що ви шукаєте, на сайті відсутня, можете зв'язатися з нами - можлива доставка металевих конструкцій за індивідуальним замовленням.

Працюємо для вас. Будемо раді, якщо ви особисто оціните рівень нашого сервісу і якість товарів!

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту