(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Пішохідні огородження

 • Наявність:  На складі
 • Модель:  000227

2 500 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Вимоги до організації пішохідних зон весь час підвищуються, а норми переглядаються. Основна мета - поліпшення стандартів безпеки та створення комфортних зон для пішоходів. Головне завдання, заради досягнення якої виконується установка пішохідних огороджень, виняток травматизації людей. Ці конструкції відокремлюють проїжджу частину від пішохідної.

Головні функції, які виконують пішохідні огорожі

 1. Бар'єрна. Полягає в огорожі пішохідних зон з боку дорожнього руху. Обмежує заїзд транспорту в непередбачені для руху механічних засобів місця.
 2. Маркерна. Огороджувальні конструкції встановлюються навколо певних місць (парковок, наприклад), щоб чітко зазначити: де можна паркуватися або переміщатися на авто, а де тільки пішки.
 3. Естетична. Складається в поліпшенні зовнішнього вигляду як зони для пішоходів, так і проїжджої частини. Вони виглядають більш надійними і упорядкованими.

Види пішохідних огороджень

Вони бувають найрізноманітнішими. Найбільш в нашій країні поширені такі пішохідні дорожні огорожі: модульні - складаються з окремо взятих частин, так званих «модулів». Є одними з найбільш затребуваних, так як швидко збираються і встановлюються;

 • литі - секція являє собою цільну конструкцію, виготовлену методом лиття. Надійні, але відносно дорогі;
 • болтові - основою всієї конструкції виступають труби, скріплені між собою за допомогою болтів. Потребують періодичного обслуговування та перевірці з'єднувальних кріплень;
 • зварні - металеві труби методом зварювання з'єднують в єдину конструкцію, яка виходить надійної, довговічної і простий в експлуатації;

комбіновані обгороджування пішохідні огорожі - можуть поєднувати одночасно кілька способів виготовлення.

Який вид огорожі вибрати, залежить від того, які завдання воно виконуватиме, в яких умовах експлуатуватиметься і який бюджет у вас для цього виділено. Підібрати оптимальний варіант конструкції здатний досвідчений фахівець. Покупку краще робити в надійному місці, там де на пішохідні огорожі ціна буде доступною, а гарантія - офіційної.

Де купити якісні огорожі

У нашому магазині ви завжди можете замовити їх за вигідною ціною. Якщо вас зацікавить конкретна вартість пішохідного огородження в Україні, тієї чи іншої моделі, ви можете знайти потрібну інформацію на сайті або уточнити її, звернувшись до служби клієнтської підтримки.

Ми пропонуємо вашій увазі тільки надійні, перевірені, високоякісні товари від рейтингових виробників. Співпрацюючи з нами, ви зможете оцінити всі переваги сучасного сервісу і клієнтоорієнтованої політики компанії.

 • Ми пропонуємо дуже вигідні ціни для роздрібних і оптових клієнтів.
 • Даємо гарантію на всі товари не тільки на словах, але і в письмовому вигляді.
 • Надаємо широкий вибір огорож різних видів.
 • З радістю консультуємо покупців з усіх питань.
 • Для постійних клієнтів пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Звертайтеся. З нами - легко і вигідно. Будемо вам раді!

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту