(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Плоский екран комп'ютера

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1022

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Навчальні модулі для інструкторів з пожежної безпеки призначені для ознайомлення слухачів з усіма ситуаціями пожежогасіння, такими як загоряння екрана комп'ютера, загоряння бака для сміття, загоряння фритюрниці, загоряння електричної шафи і вибух аерозолю.

Цей модуль імітує пожежу на екрані комп'ютера і дозволяє студентам попрактикуватися в гасінні електричної пожежі за допомогою навчального вогнегасника.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ Ш 46,5 х У 38 х Г 8,5 см

МАСА 4,6 кг

МАТЕРІАЛ Нержавіюча сталь


ПРАКТИКУЙТЕСЯ У РОЗІЗНАВАННІ ТИПІВ ВОГНЯ

Завдяки навчальним модулям для інструкторів з пожежної безпеки учень може практикуватися у розпізнаванні різних типів пожеж: пожежі класу A, B, C, D або F. У цьому випадку учень навчається розпізнавати пожежу в електричному класі.

ВИБІР ПІДХІДНОГО Вогнегасника

Навчальні модулі для генератора полум'я вчать, як вибрати правильний вогнегасник для кожного типу пожежі: водяний вогнегасник, вогнегасник вода + добавка, порошковий вогнегасник, вогнегасник CO2 або пінний вогнегасник. Для пожежі з плоским екраном комп'ютера вогнегасником є ​​вогнегасник CO2.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ГАХАННЯ ПОЖЕЖІ

Навчальні модулі для генератора полум'я ідеально підходять для навчання правильної техніки гасіння пожежі: розпилення вогнегасної речовини на вогонь, накриття вогню мокрою тканиною, пригнічення кисню і т.д. Ціль полягає в тому, щоб накрити весь вогонь, щоб позбавити його кисню.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту