(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Попереджувальна сигналізації Пристрій захисту стійкості - Leader WASP

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1001

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис
Лідер WASP або попереджувальний сигнал для захисту стійкості спочатку був розроблений для міжнародної пошуково-рятувальної групи Великобританії, членом якої Метт Кіо був протягом 27 років. Метт є творцем WASP, а LEADER зараз займається його виробництвом та просуванням.
Контролер стабільності був спеціально розроблений для виявлення руху, щоб захистити персонал ПСО при вході в будівлі, пошкоджені землетрусом, через те, що вони проводять годинник у будівлях, постійно пробиваючи підлогу, не підозрюючи, що дії, що вживаються, ще більше послаблюють конструкцію.
Пристрій контролю та запобігання безпеці Leader WASP заздалегідь попереджає рятувальні бригади про несправність, дозволяючи їм зрозуміти, що їхні дії (злом, зміцнення, технічний пошук) можуть призвести до обвалення нестійкої конструкції.
Leader WASP визначає рух (від 0,1 до 2,6 градусів) та вібрацію (від 0,5 до 100 Гц) одночасно чи ні. Тривога спрацьовує через порушення обертання конструкції, до якої вона прикріплена. Він був розроблений виключно для зниження ризику для персоналу, що працює в безпосередній близькості від ризику, що потенційно може призвести до подальшого переміщення/зриву пошуково-рятувальних операцій.
Leader WASP забезпечує швидке впровадження із простим налаштуванням. Він міцний, компактний та надчутливий.
Лідер WASP дедалі більше координується Міжнародною пошуково-рятувальною консультативною групою (INSARAG): UK ISAR, DART Singapore тощо.

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЖЕЖОТУШЕННЯ І ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИХ РОБОТ
Leader WASP дозволяє рятувальникам контролювати рух нестійкої конструкції під час пожежної операції або під час операції з розмінування. У разі більшого руху, ніж вибраний поріг, пристрій подає сигнал тривоги. Таким чином, чергова група може швидко піти зі своєї позиції у безпечніше місце.

ТОЧНІСТЬ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ
Leader WASP має надчутливість і забезпечує раннє попередження про рух (від 0 до 2,6 градусів) та вібрацію (від 0 до 100 Гц). Це викликає тривогу через відмову від ризику, до якого він був прикріплений. Попереджувальний пристрій швидко впроваджується та просто в експлуатації.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Система оповіщення про безпеку Leader WASP кріпиться до будь-якої поверхні в будь-якому положенні під будь-яким кутом за допомогою набору кронштейнів, що додаються (будівля, кран, пілон, вантажівка, стелаж, міст, бетонна плита, розпірка і т. д.).

КОМАНДИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ LEADER WASP
Рятувальні команди, що використовують Leader WASP, включають пожежні служби у Великій Британії, Німеччині, міжнародні та національні пошуково-рятувальні служби у Кореї, Тайвані, Сінгапурі, Китаї, Великій Британії, Німеччині, Норвегії, Хорватії, В'єтнамі, Данії, а також різні комерційні компанії.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту