(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Портативний піногенератор UPRIM

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1052

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Спеціально розроблений для пожежогасіння УПРИМ має 10-літровий бак для піноутворювача та вогнегасну здатність понад 40 вогнегасників. Простий у використанні, просто заповніть його піноутворювачем через великий заправний отвір та підключіть до водопроводу (пожежна станція тощо).

Його витрата становить 60 л/хв. UPRIM дуже міцний та стійкий до іржі з його неруйнівним баком ротаційного формування з поліетилену. Надійний і точний з можливістю дозування піноутворювача до 1, 3 або 6%, а також ергономічний з широким футляром для перенесення UPRIM виробляє піну низької або середньої кратності завдяки двом типам швидкозмінних насадок.

Це компактний, економічний та універсальний інструмент для пожежогасіння транспортних засобів, гасіння отруйної пари або захисту від можливих пожеж на промислових об'єктах (профілактика перед зварюванням).


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ШВИДКІСТЬ ПОТОКУ 60 л/хв

РОБОЧИЙ ТИСК від 3 до 10 бар

ДОЗУВАННЯ 1%, 3%, 6%

Вмістність 10 літрів

ВХІД 1'' БСП Ф

СОПЛО

BF= низьке розширення

MF = середнє розширення

ШВИДКІСНА НАСАДКА Так

РОЗШИРЕННЯ

ЧР = 8-10

МФ = 50-70

ДІАПАЗОН

BF = від 4 до 9 м

MF = від 3 до 6 м

ВАГА ТАРИ

BF = 3,25 кг

MF = 3,55 кг

РОЗМІРИ Ш Х В Х Г

ЧБ = 630x274x185

СЧ = 630x365x185

ЧОХОЛ Так

ВАРІАНТ Вхідна муфта (GFR або DSP40)


Вмістність 40 вогнегасників

При місткості піноутворювача 10 літрів та можливості дозування УППР (переносний піноутворювач) по 1%, при підключенні до джерела живлення може генерувати до 1000 літрів преміксу, тобто. до 50 м ³ середньої кратності. мило.

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ

Просто підключіть UPRIM до пожежної станції або пожежної машини, щоб миттєво отримати систему піноутворення, що ідеально підходить для типових операцій: загоряння автомобіля, придушення диму, профілактика перед зварюванням і т.д.

КРЕПКІЙ

Завдяки антикорозійному резервуару з поліетилену, формованому методом ротаційного формування, занурювальній трубі з нержавіючої сталі та вибору матеріалів, що використовуються, UPRIM практично не піддається руйнуванню.

МУЛЬТІ-ДОДАТОК

Залежно від режиму роботи та піноутворювача УПРИМ, що вводиться, може використовуватися як з насадкою для піни низької кратності (для дальності від 5 до 10 м), так і з насадкою середнього розміру.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту