(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Система захисту мотоциклістів (Passco MPS)

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000321

0 грн
   


Опис

Мотоцикл вважається одним з найбільш потенційно небезпечних видів механічного транспорту. Але це не зупиняє любителів швидкої їзди: популярність мотоциклів зростає з кожним роком. Їх все більше з'являється на наших дорогах. Як наслідок, збільшується і кількість аварій за участю мотоциклістів. В результаті багато з них отримують фізичні травми і навіть гинуть на дорогах. Знизити статистику серйозних аварій і отримання важких каліцтв покликані спеціальні дорожні конструкції. Найефективніші серед них - це системи захисту мотоциклістів (Passco MPS)!

Що собою являє Passco MPS

Це спеціальна конструкція, розташована уздовж дорожнього бар'єрного огородження. У момент зіткнення мотоцикла з нею, транспортний засіб зупиняється, а його водій і пасажири перенаправляються. Завдяки цьому, люди і транспорт отримують мінімальні пошкодження. Система працює таким чином, що зупинка і перенаправлення людей відбуваються досить м'яко і без сильного збитку для них. Природно, багато що залежить від швидкості руху мотоцикла під час зіткнення, його маси і ряду інших чинників. Але все одно, системи захисту мотоциклістів істотно знижують негативні наслідки від ДТП. Їх ефективність була доведена в ході численних лабораторних тестів і практичних випробувань.

Основні функції, які виконує система Passco MPS:

  • захисна: порівняно м'яко зупиняє мотоцикл, запобігає переміщенню людей за бар'єр і їх зіткнення з більш твердими частинами основної конструкції (опорами, кріпленнями);
  • маркерная: дозволяє краще бачити чітку грань узбіччя, тим самим запобігаючи зіткнення з бар'єрними огорожами або виїзд мотоцикла за межі дорожнього полотна;
  • косметична: конструкції мають досить естетичний зовнішній вигляд і служать своєрідною прикрасою для дороги, надаючи їй риси сучасності і доглянутості.

Важливо! Щоб система захисту мотоциклістів працювала справно і була надійною, вона повинна бути якісною. Краще використовувати тільки сертифіковані системи, випробувані на практиці і мають відповідні свідоцтва.

Де купити якісну систему Passco MPS

У нашому магазині ви легко зможете купити те, що шукаєте: надійні сучасні конструкції від кращих світових і вітчизняних виробників. Ми торгуємо тільки сертифікованими товарами. Всі документи є в наявності. Надаємо письмову довгострокову гарантію на ваші покупки.

Наш асортимент постійно розширюється і поповнюється новими товарами. Їх вартість приємно вас здивує. Невисокі ціни на нашу продукцію обумовлені тим, що ми офіційно працюємо з постачальниками безпосередньо, минаючи посередників, які додавали б свою націнку. Тому, одна з характерних особливостей нашого магазину - це дуже лояльні ціни на тлі еталонної якості.

Переваги наших систем Passco MPS: сертифіковані згідно EN 1317-8, легко монтуються і дуже просто обслуговуються, мають антикорозійний захист і естетичний зовнішній вигляд, відрізняються надійністю.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: