(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000325

133 000 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil може похвалитися значними можливостями. Але головний плюс полягає в тому, що можна розширювати функціонал в міру зростання потреб. За допомогою цього пристрою можна обслуговувати (заряджати) вуглекислотні вогнегасники, вага яких варіюється від двох до 30 кг. А якщо є додаткове обладнання, то можливості функціонування з даними агрегатом зростають в рази.

 Щоб станція почала працювати, подача може бути здійснена і від транспортних балонів (тиск яких близько 50 бар), і від зовнішнього джерела. На вході зарядна станція оснащена сітчастим сталевим фільтром, завдяки якому в насосний блок не надходять домішки, присутні в углекислоте. Дана переносна, невеликих габаритів установка передбачена для мобільного використання в сфері сервісного обслуговування. Заповнення вогнегасників вуглекислотою здійснює з легкістю, а головне - точно.

Як функціонує дана установка

 Проводиться відбір СО2 з балона, в якому присутня підйомна труба або резервуара (діапазон робочого тиску приблизно варіюється від 30 до 60 бар). А потім йде перекачування в балон, який передбачений для наповнення.

 Живить шланг (включений до складу углекислотной зарядної станції, має гумову оболонку) приєднується до резервуару з СО2 або балона. А ось що стосується наповнює шланга, то він приєднується до балона, який передбачений для наповнення.

 Є один дуже важливий момент - дана установка не передбачена для використання з резервуарами, які наповнені глубокоохлаждённим вуглекислим газом.


Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil. Легко і досить точно виробляє заповнення вогнегасників вуглекислотою (СО2). Повністю мобільна станція. Модульна концепція зарядки.

  • Продуктивність: 3,5 кг / хв .;
  • Механічний захисний клапан: 130 бар;
  • Двигун: 230В, 50 Гц, 1.1 кВт, 1440 об. / Хв;
  • Кабель для підключення - 5м (масло, бензостійкий);
  • Габарити: 315х560х360 мм;
  • Маса: 42 кг

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту