(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Телеметр руху конструкцій Leader SENTRY B2

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1002

0 грн
   


Опис
Leader SENTRY – це монітор стабільності, який виявляє структурні рухи нестійкої будівлі. Його лазер постійно відстежує виявлені рухи та відображає зміни для відстеження в режимі реального часу.
Leader SENTRY може виявити рух конструкції завтовшки 1 мм на відстані 50 м! Телескопічний приціл допомагає точно навести лазер на цільову нестійку конструкцію.
Це дозволяє пожежним і пошуково-рятувальним групам бути попередженими візуальною та звуковою сигналізацією (105 дБ) при виявленні руху конструкції, хоч би яким незначним воно було.

ДОДАТКИ ПОЖЕЖНИХ І ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИХ СЛУЖБ
Лазер Leader SENTRY WIRELESS дозволяє рятувальникам контролювати небезпечні нестабільні конструкції під час пожежі або екстреного реагування, наприклад, при важких рятувальних аваріях, порятунку з траншей, зсувах, обвалення будівель, рятувальних операціях тощо.

БЕЗПРОВІДНЕ З'ЄДНАННЯ І МНОЖИННИЙ МОНІТОРИНГ
2 лазери підключені бездротовою мережею для одночасного моніторингу на відстані 100 м. Наприклад, 2 сторони нестійкої будівлі контролюються для 2D-моніторингу, що забезпечує безпеку рятувальникам, що працюють навколо або всередині конструкції.
Бездротовий зв'язок забезпечує можливість керування одним лазером від іншого з відривом 100 м.
Бездротовий пульт дистанційного керування (опція) можна використовувати для простішого керування в польових умовах.

ТОЧНІСТЬ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ
Leader SENTRY WIRELESS виявляє рух на 1 мм на відстані 50 м. Оптичний приціл допомагає навести на нестійкий об'єкт, який необхідно закріпити.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Можна вибрати кілька максимальних порогів (від 2 до 100 мм). При виявленні руху, що перевищує обраний поріг, спрацьовує звукова сигналізація (105 дБ) разом із потужними ліхтариками на 360 °.
Він постійно відстежує виявлені рухи та відображає зміни для інформування в режимі реального часу.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: