(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Вакуумна шина для передпліччя Boscarol

  • Виробник:  Boscarol
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  IMM120174

0 грн
   


Опис

Вакуумна шина для передпліччя Boscarol зроблена у вигляді камери з тканини, заповненої сипучими гранулами полістиролу. Використовувати їх можна багаторазово. Закріплення вакуумної шини на передпліччя здійснюється за допомогою фіксаторів. Як тільки відкачується повітря, гранули полімеру облягають кінцівку, перетворюючись в щільну масу, гарантуючи тим самим відмінну іммобілізацію. Як тільки повітря подається в камери, полімер знову стає сипучим і вакуумну шину можна застосовувати знову.

 Вона забезпечує ідеальну нерухомість (іммобілізацію) на момент транспортування з місця отримання травми до лікувального закладу. Завдяки правильній іммобілізації можна зняти спазми кровоносних судин, ліквідувати їх здавлення, покращуючи циркуляцію крові зони пошкодження, збільшуючи опірність травмованих тканин до розвитку інфекції.

 Дана модель шини прозора для рентгенівського випромінювання. Вона значно зменшує больовий синдром. У розпорядженні бригад швидкої допомоги обов'язково повинні бути присутніми дані кошти транспортної іммобілізації.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: