(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Вентилятор із змінною літієвою батареєю BATFAN 3 Li+ (50 хв)

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1085

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

ПОТУЖНИЙ І АВТОНОМНИЙ

50 хвилин при продуктивності 18600 м³/год без поступового зниження витрати. Оснащений змінною батареєю, BATFAN 3 Li+ дозволяє виконувати операції незалежно. Використання другої батареї продовжує час автономної роботи до 1 год. 40 хв. Можливість підключення до мережі для заряджання під час втручання.

Технологія NEO: Овальна форсунка, що забезпечує подачу максимальної кількості повітря до будівлі.

КОМПАКТНИЙ І МОБІЛЬНИЙ

Легкий, оснащений ручкою для перенесення та ременем, він може бути перенесений однією людиною.

Складається та легко поміщається у багажнику автомобіля. Два BATFAN займають місце одного звичайного вентилятора.

Ідеально підходить для втручання у човни (флот).

ШВИДКИЙ І ПРОСТИЙ НАЛАШТУВАННЯ

BATFAN 3 Li+ налаштовується швидше, ніж звичайні вентилятори. Завдяки змінній літієвій батареї BATFAN 3 Li+ повністю автономен та може бути запущений миттєво, не витрачаючи час на пошук розетки.

Його конструкція, що складається із двох шарнірних частин, забезпечує чудову стійкість.


БАГАТОЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ: PPV, ЕКСТРАКЦІЯ, ПІНА, СИСТЕМА ТУМАНООСВІТИ.

Може використовуватися: Всередині та зовні: IP66 Для ППВ, окремо або в поєднанні з іншими вентиляторами Для продування або витяжки через повітропроводи Як піногенератор з адаптером Для реабілітації екіпажу після втручання

ПОТУЖНИЙ, АВТОНОМНИЙ І КОМПАКТНИЙ

18 600 м³/год постійна протягом 50 хв з однією батареєю - 1ч40 з 2 батареями. Завдяки технології NEO (овальне сопло) BATFAN 3 Li+ має найкраще співвідношення компактності та продуктивності.

ЗМІННА ЛІТІЄВА БАТАРЕЯ IP65

Швидка заміна батареї менш ніж за 5 секунд! Змінні акумулятори BATFAN 3 Li+ мають рівень захисту IP65. Їхня велика потужність дозволяє підтримувати постійну швидкість протягом усієї операції. Акумулятори оснащені індикатором рівня заряду батареї, що дозволяє перевірити рівень заряду батареї без необхідності вставляти батарею у вентилятор. Для повного заряджання потрібно всього 3 години при автономній роботі протягом 50 хвилин.

ЕРГОНОМІЧНИЙ, СТАБІЛЬНИЙ І ПРОСТОЙ В ВИКОРИСТАННІ

Розроблений для швидкого транспортування до місця операції, BATFAN 3 Li+ має конструкцію, що дозволяє легко та зручно переносити його: у руці, через плече, у положенні лежачи або на спині. Його змінний акумулятор дозволяє носити вентилятор з одного боку, а акумулятор з іншого для кращого розподілу навантаження. Завдяки широкій основі він забезпечує неперевершену стійкість при роботі навіть на нерівних і похилих підлогах... Він не впаде у разі удару. Регулювання нахилу від + 65 ° до - 90 ° (дозволяє горизонтально розташувати над люком). Освітлення 10 світлодіодами зони обдування. Вбудований зарядний пристрій: - Заряджання під час роботи від мережі. - Швидкий зовнішній зарядний пристрій (90% за 2 години). Управління кнопками врівень = зниження ризику поломки (мембранна клавіатура забезпечує надійність у роботі).

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту