(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Відро для сміття

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1023

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Навчальні модулі для інструкторів з пожежної безпеки ідеально підходять для ознайомлення стажистів з усіма ситуаціями гасіння пожежі, такими як загоряння бака для сміття, загоряння фритюрниці, загоряння електродвигуна і вибух олії.

Цей модуль підключено до модуля «Плоский комп'ютерний екран». Плоский екран комп'ютера, оснащений цим елементом, перетворюється на смітник.

Цей модуль імітує пожежу в сміттєвому баку і дозволяє учням попрактикуватися в гасінні цього пожежі за допомогою навчального вогнегасника.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ Ш 39,5 х У 35,5 х Г 18 см

МАСА 2,9 кг

МАТЕРІАЛ Нержавіюча сталь

NB Монтаж такий самий, як у модуля плоского екрана комп'ютера.


ПРАКТИКУЙТЕСЯ В ВІДМІННІ ТИПІВ ВОГНЮ.

Завдяки навчальним модулям для генераторів полум'я учні вчаться розрізняти типи пожеж, з якими він стикається: пожежі класу A, B, C, D або F.

Модуль бака для сміття приєднується до модуля плоского екрана комп'ютера для забезпечення високої модульності.

ОБЕРІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ Вогнегасник

Навчальні модулі для інструкторів з пожежної безпеки вчать, як вибрати правильний вогнегасник для кожного типу пожежі: вогнегасник з розпиленням води, вогнегасник з водою та добавками, порошковий вогнегасник, вогнегасник із CO2 або пінний вогнегасник. Для пожежі в сміттєвому баку найбільш вогнегасниками є водорозпилювач, вогнегасник вода + добавка або пінний вогнегасник.

ЗАСТОСУВАЙТЕ ВІДПОВІДАЛЬНУ ТЕХНІКУ

Навчальні модулі для генератора полум'я ідеально підходять для навчання правильної техніки гасіння пожежі: розпилення вогнегасної речовини на вогонь, накриття вогню мокрою тканиною, пригнічення кисню і т.д.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту