(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Вогонь у фритюрниці

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1024

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Навчальні модулі для інструкторів з пожежної безпеки призначені для ознайомлення слухачів з усіма ситуаціями пожежогасіння, такими як загоряння екрана комп'ютера, загоряння бака для сміття, загоряння фритюрниці, загоряння електричної шафи і вибух аерозолю.

Для роботи цей модуль підключається до модулів «Плоский комп'ютерний екран» + «Відро для сміття». Відро для сміття, оснащене цим елементом, перетворюється на модуль «фритюрниці».

Цей модуль імітує пожежу у фритюрниці та дозволяє учням попрактикуватися у тому, як гасити полум'я, накриваючи його вологою тканиною.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ Ш 39,5 х У 14 х Г 26 см

МАСА 1,4 кг

МАТЕРІАЛ Нержавіюча сталь

NB Монтаж такий самий, як у плоского екрану комп'ютера та відра для сміття.


ПРАКТИКУЙТЕСЯ У РОЗІЗНАВАННІ ТИПІВ ВОГНЯ

За допомогою навчальних модулів для інструкторів з пожежної безпеки стажери навчаються розпізнавати типи пожеж, з якими він/яка стикається: пожежі класу A, B, C, D або F. У цьому випадку учень навчається розпізнавати пожежу класу B.

Пожежний модуль фритюрниці встановлюється в комплекті: плоский екран комп'ютера + відро для сміття для максимальної модульності.

ВИБІР ПІДХІДНОГО Вогнегасника

Навчальні модулі для генератора полум'я вчать, як вибрати правильний вогнегасник для кожного типу пожежі: водяний вогнегасник, вогнегасник вода + добавка, порошковий вогнегасник, вогнегасник CO2 або пінний вогнегасник. Для пожежі у фритюрниці найбільш підходящим є порошковий вогнегасник. Накриття вогню мокрою тканиною дозволяє погасити вогонь.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ГАХАННЯ ПОЖЕЖІ

Навчальні модулі для генератора полум'я ідеально підходять для навчання правильної техніки гасіння пожежі: розпилення вогнегасної речовини на вогонь, накриття вогню вологою тканиною, придушення кисню і т. д. Якщо площа полум'я не надто велика, кращий спосіб гасити його вид .

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту