Тільки сертифіковане обладнання

Пожежні драбини

Для пожежогасіння, а також здійснення аварійно-рятувальних операцій обов'язково потрібні пожежні сходи. Вони використовуються, щоб піднімати бригади пожежників на верхні поверхи будівель.

 Рятувальними бригадами під час розвідки, порятунку людей, а також усунення пожежної ситуації використовуються три різновиди сходів:
  • Висувна пожежна драбина (ВПЛ).
  • Сходи-ціпок (ЛП).
  • Сходи-штурмівку (ЛШ).
 Виготовлені вони з дерева, а також алюмінієвого прокату. Такі конструкції дуже прості, зручні. Вони включені в комплекти оснащення пожежних авто.

Для яких цілей призначена висувна пожежна драбина


 Найчастіше подібну модель сходи називають «трехколенкой» в силу її конструкції, що включає кілька паралельно пов'язаних колін. У неї є механічний пристрій переміщення колін для регулювання довжини драбини. Головне призначення висувною трьохколінної драбини - це підйом пожежної бригади, а також їх технічного оснащення в вікна третє і друге поверхів будинків, горищне приміщення та покрівлю двоповерхової будівлі, щоб зробити евакуацію постраждалих, здійснити роботи всередині залів. У доповненні є у даній моделі сходи і ще одне призначення - це навчально-тренувальні заняття разом зі змаганнями.

 Складати, висувати, встановлювати й переносити ВПЛ повинні двоє людей.

Для яких цілей призначена ЛП


 ЛП складається з двох паралельних шнурів, що з'єднані між собою шарнірно опорними сходинками. Її головне призначення - підйом пожежної бригади, а також їх оснащення на рівень висоти сходів (мова йде про вікно першого поверху). З такими моделями можна працювати тільки на невеликих висотах. Також її застосовують в ролі носилок, щоб переносити постраждалих. Якщо ЛП складена, тоді нею пробивають дерев'яні перегородки, а також дверні фільонки, відбивають штукатурку і виробляють інші підсобні роботи.

Для яких цілей призначена штурмова драбина


 ЛШ включає два паралельних тятива, які дуже жорстко скріплені опорними сходинками. Також вона має гак для підвіски на опорну зону.

 Головне призначення ЛШ - підйом пожежної бригади по зовнішній стіні на верхні поверхи будівель, щоб забезпечити роботи на крутих дахах. Також є у неї ще одне призначення - навчально-тренувальні заняття. А ось особливим успіхом дана модель сходів користується в поєднанні з ВПЛ.

 Всі ці моделі ручних пожежних драбин забезпечують доступ на верхні поверхи, щоб зробити аварійно-рятувальні операції. Одночасно з цим їм не потрібні джерела електричної енергії для проведення рятувальних робіт. Всі три варіації сходів визнаються максимально простими, а також надійними в плані конструкції. У доповненні вони дуже легкі, з високою міцністю для забезпечення підвищеної швидкості, а також безпеки маніпуляцій пожежних бригад.

 До всіх моделей пред'являються високі вимоги, адже вони застосовуються в екстремальних ситуаціях, отже, повинні мати максимальну надійністю, щоб не підвести рятувальну бригаду в критичних обставинах.
Показати весь опис
Висувна пожежна драбина ВПЛ
Висувна пожежна драбина ВПЛ-foto2
Сходи-ціпок ЛП
Сходи-ціпок ЛП-foto2

Сходи-ціпок ЛП

14 000 грн

Сходи-штурмівку ЛШ
Сходи-штурмівку ЛШ-foto2

Сходи-штурмівку ЛШ

15 000 грн

Телескопічні драбина Telesteps Rescue Line 4,1 м 70741-501
Телескопічні драбина Telesteps Rescue Line 4,1 м 70741-501-foto2
Телескопічні драбина Telesteps Rescue Line 4,1 м 70741-501-foto3

Телескопічні драбина Telesteps Rescue Line 4,1 м 70741-...

0 грн


Вага, кг - 19,2 / Розкладена висота, м - 4,1 / Складена висота, м - 1,17 / Ширина сходинок, мм - 50 / Кількість сходинок - 13
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: