(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Підставки під пожежний гідрант

Незважаючи на той факт, що в 21 столітті активно розвиваються системи пожежогасіння, все-таки найпоширеніший метод ліквідації загоряння - це вода, подача якої здійснюється з водопроводу. До водопровідної мережі підключаються пожежні гідранти та інше обладнання, без якого пожежні бригади не зможуть виконувати всі необхідні роботи. І ось один з таких елементів - це підставки під пожежний гідрант.

 Підставки використовуються для установки гідранта в строго вертикальному положенні, а також забезпечення подачі води в боротьбі з вогнем.

Яких різновидів бувають підставки

 Підставки підключаються до водопроводу за допомогою врізки або фланців. В процесі їх виготовлення використовується або чавун, або сталь з урахуванням того, що робоче середовище - це прісна вода з температурним параметром +50 ° C.

 А ось різновиди підставок (розрізняються вони за обсягом розгалужень, а також методам з'єднання):

  • ПВКФ (чавунна хрестоподібна підставка). Це дуже складна модель підставки, що використовується вкрай рідко, коли без фланцевого хреста ніяк не обійтися.
  • ППФ (фланцевая пожежна підставка). Її головне призначення - підстава під обладнання, щоб забезпечити безперервний забір води з системи. Застосовується для фіксації обладнання в розрив труби.
  • ППТФ (підставка пожежна потрійна фланцевая). Допомагає розділити потік води.
  • ППС (підставка без відводів). Кріплення відбувається за допомогою приварювання до водопроводу. Її необхідність обумовлена ​​в тих обставинах, коли не потрібно розділяти основний потік на декілька.
 Дані сполучні деталі - це невід'ємна частина пожежного обладнання. Їх необхідність оцінюється рівно також, як і наявність пожежних рукавів або брандспойтів. Встановлюють їх в колодязі на бетонній подушці, а зверху розміщується гідрант. При виборі місця установки обов'язково враховується вільний доступ до гідранта при виникненні небезпечної ситуації.

Як проводиться монтаж

 Незважаючи на число розгалужень або їх відсутність, у будь-який підставки є фланцеве з'єднання, за допомогою якого здійснюється її скріплення з пожежним гідрантом незалежно від його діаметра. Чим більший обсяг фланцевих відгалужень буде володіти модель, тим вона функціональніша і важче. Сам по собі фланець - це прочнейший обід, який приварюється до виробу. А це гарантія надійного скріплення двох фланців.

 Найкращими вважаються чавунні вироби, оскільки у них підвищені експлуатаційні характеристики, а також терміни служби. Встановлюються підставки на водопроводи, робочий тиск яких не більше 1,0 Мпа. Сполучні деталі протипожежної системи фіксуються поза зоною доступу вогню. Одночасно з цим повинні бути дотримані теплоізоляційні умови. Така необхідність викликана тим, що при мінусових температурах вода не замерзла.

 Підставки під пожежний гідрант - це основне устаткування і невід'ємна частина системи подачі води, що є поряд з цим кріпильної і сполучною деталлю, щоб організувати нормальний паркан рідини з системи. Саме вони дозволяють вести боротьбу з вогнем.
Показати весь опис
Підставки ПВКФ

Підставки ПВКФ

230 грн

Підставки ППС

Підставки ППС

189 грн

Підставки ППТФ
Підставки ППТФ-foto2

Підставки ППТФ

250 грн

Підставки ППФ

Підставки ППФ

199 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: