(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

KUNZ комплект для аварійної буксирування літака (від 20 до 80 тонн)

  • KUNZ
  • Виробник:  KUNZ
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  0007

0 грн
   


Опис

Складається з круглих строп (матеріал поліестр), сполучних скоб, двох тензометричних датчиків, поміщених в сталеві захисні каркаси з колесами, і двоканального пристрої вимірювання тягового зусилля в алюмінієвому корпусі. В асортименті є комплекти для тягового зусилля в 20, 30, 55, 80 тонн.

Монтаж: стійка шасі обхоплюється за допомогою стропи робочої довжиною 4м. Кінці строп з'єднуються за допомогою сполучної скоби. Другий кінець скоби приєднується до тензодатчиками. Вимірювальний пристрій поміщено в захисний корпус і забезпечений цифровим дисплеєм, кнопкою введення допустимого значення навантаження для подачі візуального та акустичного сигналу, кнопкою для обнулення дисплея, входом для тензодатчика і входом для підключення зовнішнього джерела живлення від зарядного пристрою. Поліестрова стропа довжиною 20 м приєднується до тензодатчиками з одного боку, друга сторона приєднується до тягача.

Буксирування літака необхідно здійснювати за 2 основні стійки шасі, при цьому вимір зусилля необхідно проводити на кожну стійку шасі окремо. Тому для підключення двох тензодатчиків використовується вимірювальний пристрій з окремим каналом для кожного.


Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: